O nas - ona, On i blog

O Niej

Mam na imię Agnieszka, ale mówcie na mnie Aga. Jestem studentem pracującym i podróżującym w nieznane. Studiuję socjologię w Warszawie, a przy okazji jakoś staram się utrzymywać w tej naszej stolicy.

Jestem pełna werwy i pomysłów. A jaki jest On? W przeciwieństwie do mnie, jest odpowiedzialny i hamuje mój domorosły, często słomiany zapał.

O Nim

Hej, cześć! Jestem Arek, vel. Arkadiusz, Arunio (tylko dla Niej!). Swoją edukację zakończyłem rok temu, a teraz pracuję i staram się wytrzymywać szalone pomysły Agi. Po godzinach interesuje mnie niemal wszystko. Sport, natura, lifestyle i podróże. Z całą pewnością nie interesują mnie tylko zakupy, ale jak Ona prosi, to idę pokornie (cóż, nie mam wyjścia).

O Nas

Wspólnie tworzymy duet. Zespół. Jesteśmy jak yin i yang. Dopełniamy się, chociaż nie zawsze nam to wychodzi. Parą zostaliśmy trzy lata temu i od tamtej pory nie możemy bez siebie żyć.

Oboje mieszkamy w Warszawie. To właśnie tutaj się poznaliśmy. Spotkaliśmy się na studiach i tak już ze sobą egzystujemy. Na co dzień w wielkim mieście, ale weekendami wyruszamy (nie, wyrywamy się) ze stolicy i lecimy na wieś, gdzie wspólnie gotujemy, pielęgnujemy ogród, kosimy trawę (On kosi, Ona patrzy) i robimy przetwory ze wszystkiego, co daje nam akurat natura. Zimą rozpalamy kominek i wspólnie staramy się tworzyć bloga.

Skoro poruszyliśmy już ten temat, musimy powiedzieć, dlaczego powstał ten blog. Otóż, spiesząc z wyjaśnieniami - jesteśmy włóczykijami. W tygodniu przysłowiowe korposzczury i przykładna para, a poza godzinami pracy - pakujemy walizki albo plecaki i lecimy tam, gdzie nas nogi poniosą (ewentualnie samochód zawiezie).

Chcemy razem z Wami przeżywać te fajne, miłe chwile. Niezapomniane momenty. Pokazywać Wam, co robimy i dawać wskazówki, co jeszcze można zwiedzić. Wiecie, że nawet najbliższa "miejscówka", miasto lub wieś mogą być przyczynkiem do ciekawej, niezapomnianej przygody? Takiej, którą można przeżyć wspólnie. Nie? No, to już wiecie!

Śledźcie Jego, Ją i ich wspólnego bloga!